„Seniorzy w Centrum” – Regularne Spotkania

 

Serdecznie zapraszamy na cykliczne spotkania dedykowane seniorom, które odbywają się trzy razy w tygodniu.

Jest to czas rozmów, dzielenia się doświadczeniami, a również udziału w różnych aktywnościach. Podczas tych spotkań seniorzy mają okazję rozwijać swoje zainteresowania, uczestniczyć w warsztatach oraz cieszyć się towarzystwem innych, tworząc silne więzi społeczne. Wydarzenia obejmują aktywności, takie jak warsztaty twórcze, zajęcia kulturalne, czy relaksujące spotkania przy kawie i herbacie.

Nasz program „Seniorzy w Centrum” jest ukierunkowany na promowanie zdrowego stylu życia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Dążymy do tego, aby osoby starsze nie pozostawały same w domu, lecz miały możliwość uczestniczenia w życiu społecznym poprzez różne aktywności dostosowane do ich potrzeb i zainteresowań. Wierzymy, że regularne spotkania nie tylko przynoszą radość, ale także pomagają w budowaniu silnych więzi społecznych, co jest kluczowe dla zdrowego i pełnego życia.


KIEDY?

Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek, środę oraz sobotę od godziny 12:00 do 15:00.

GDZIE?

Siedziba Fundacji To The Future – ul. Krzywoustego 296

Razem tworzymy miejsce, gdzie dojrzały wiek staje się okresem pełnym życia, pozytywnej energii i nowych przyjaźni. Zapraszamy na spotkania!

Zapraszamy do kontaktu: 

Telefon: +48 886 244 897

E-mail: kontakt@tothefuture.pl